trainingsschema - vv Wildervank

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

trainingsschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-3 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO9-1JM 18.00 - 19.00 Derk van der Laan, Nicole Dijk
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO9-2 18.00 - 19.00 Justin Boer
  • 3a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 David von Henning
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO11-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO11-3JM 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank JO13-1 19.00 - 20.00 Tygo Hofman, Emiel Zwerwer
  • 3a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 19.00 - 20.00 Milan Romp, John Romp
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.00 Lourens Huizing
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.00 Gerrit van Loon, Bennie Hulshof
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.15 Jos de Vrieze, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.15 Alair Cruz Vicente
  • Veld 3
  • 2
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.15 Edwin Mulder
  • Veld 4a
  • 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO7-1 18.00 - 19.00 Marvin Dreise
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO8-1JM 18.00 - 19.00
  • -
vv Wildervank JO8-2JM 18.00 - 19.00 Alfred Grootjans
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO13-3JM 18.00 - 19.00 Herman Ploeger
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank JO17-1D 19.00 - 20.15 Jeroen Jannenga
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Goos Boers
  • Veld 3
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-4JM 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.15
  • Veld 4b
  • 6
  • -
vv Wildervank 35+1 20.15 - 21.30
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 21.30
  • Veld 3
  • 5
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga
  • 3a
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-3 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO9-1JM 18.00 - 19.00 Derk van der Laan, Nicole Dijk
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO9-2 18.00 - 19.00 Justin Boer
  • 3a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 David von Henning
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO11-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO11-3JM 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank JO13-1 19.00 - 20.00 Tygo Hofman, Emiel Zwerwer
  • 3a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 19.00 - 20.00 Milan Romp, John Romp
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.00 Lourens Huizing
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.00 Gerrit van Loon, Bennie Hulshof
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.15 Jos de Vrieze, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.15 Alair Cruz Vicente
  • Veld 3
  • 2
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.15 Edwin Mulder
  • Veld 4a
  • 3
  • -
vv Wildervank 5 20.15 - 21.30
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank VR18+1 20.15 - 21.30
  • Veld 5c
  • 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1JM 18.00 - 19.00
  • -
vv Wildervank JO8-2JM 18.00 - 19.00 Alfred Grootjans
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO13-3JM 18.00 - 19.00 Herman Ploeger
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00
  • Veld 4
  • 6
  • -
vv Wildervank JO17-1D 19.00 - 20.15 Jeroen Jannenga
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Goos Boers
  • Veld 3
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-4JM 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4
  • 4
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.15
  • Veld 4b
  • 6
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 21.15
  • Veld 3
  • 5
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga
  • Veld 3
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!