Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

trainingsschema

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO10-2G 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO10-3G 18.00 - 19.00 Patrick Slor
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Ronnie de Lange
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO11-2 18.00 - 19.00 Peter Smook
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO13-2G 18.00 - 19.00 Ghasem Ghorbanpour, Pascal Cocu
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank JO13-4 18.00 - 19.00 Bennie Hulshof, Erik Kol
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank MO13-1 18.00 - 19.00 Jan Scheeringa, Charissa de Groot
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO14-1 19.00 - 20.15 Roy van Beek
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Sander van der Veen
  • 3b
  • 6
  • -
vv Wildervank JO17-3 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank MO19-1 19.00 - 20.15 Tom Smit
  • 3a
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 0.00 Gert-Jan Hoving
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 35+1 20.15 - 0.00 Rogier Schipper
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank 2 (zon) 20.15 - 0.00 Ruben Vervest
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 0.00 Arent Blok, Elio Wachtmeester
  • 3b
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 0.00 Erik Strijker
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-2 20.15 - 0.00 Erwin de Vries, Robert Hulzebos
  • 3a
  • 8
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO7-1G 18.00 - 19.00 Mariska Bos
  • Veld 6
  • -
vv Wildervank JO7-2 18.00 - 19.00 Mariska Bos
  • Veld 6
  • -
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon, Sten Scholten
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO9-2G 18.00 - 19.00 Mark Brands
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO9-3G 18.00 - 19.00
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00 Bennie Hulshof
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO13-1G 18.00 - 19.00 Herman Bats, Milan Romp
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-3 18.00 - 19.00 René Grimmius
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO14-2 18.00 - 19.00 Wouter Feddes
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO15-1 19.00 - 20.15 Jeroen Jannenga, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 6
  • -
vv Wildervank JO15-2 19.00 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • -
vv Wildervank JO15-3 19.00 - 20.15 Marc Nijland
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Freddy Plat, Richard Gorter
  • 3a
  • 7
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 0.00 Jos de Vrieze, Harm Norder
  • 3b
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 0.00 Gert-Jan Hoving
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 35+1 20.15 - 0.00 Rogier Schipper
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank 2 (zon) 20.15 - 0.00 Ruben Vervest
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 0.00 Arent Blok, Elio Wachtmeester
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.30 Swawek Andrzejewski
  • 3a
  • 8
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO10-2G 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO10-3G 18.00 - 19.00 Patrick Slor
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Ronnie de Lange
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO11-2 18.00 - 19.00 Peter Smook
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO13-2G 18.00 - 19.00 Ghasem Ghorbanpour, Pascal Cocu
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank JO13-4 18.00 - 19.00 Bennie Hulshof, Erik Kol
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank MO13-1 18.00 - 19.00 Jan Scheeringa, Charissa de Groot
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO14-1 19.00 - 20.15 Roy van Beek
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Sander van der Veen
  • 3b
  • 6
  • -
vv Wildervank JO17-3 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank MO19-1 19.00 - 20.15 Tom Smit
  • 3a
  • -
vv Wildervank 3 (zon) 20.15 - 0.00 Mo Ould Hamou
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 0.00 Erik Strijker
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-2 20.15 - 0.00 Erwin de Vries, Robert Hulzebos
  • 3b
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 5c
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon, Sten Scholten
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO9-2G 18.00 - 19.00 Mark Brands
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO9-3G 18.00 - 19.00
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00 Bennie Hulshof
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO13-1G 18.00 - 19.00 Herman Bats, Milan Romp
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-3 18.00 - 19.00 René Grimmius
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO14-2 18.00 - 19.00 Wouter Feddes
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO15-1 19.00 - 20.15 Jeroen Jannenga, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 6
  • -
vv Wildervank JO15-2 19.00 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • -
vv Wildervank JO15-3 19.00 - 20.15 Marc Nijland
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Freddy Plat, Richard Gorter
  • 3a
  • 7
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 0.00 Jos de Vrieze, Harm Norder
  • 3a
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 0.00 Engel Scholtens
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.30 Swawek Andrzejewski
  • Veld 4a
  • 8
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Frank Mellema
  • 3b
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!