Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

trainingsschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO7-1JM 18.00 - 19.00 Mo Ould Hamou
  • Veld 6
  • -
vv Wildervank JO7-2JM 18.00 - 19.00 Alfred Grootjans
  • Veld 6
  • -
vv Wildervank JO8-1JM 18.00 - 19.00 Mariska Bos
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO8-3G 18.00 - 19.00
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon, Dennis Balkema
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld4b2
  • -
vv Wildervank JO10-3G 18.00 - 19.00 Alexander Beekhuizen
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Colin Steenge
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Mark Brands
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO13-1JM 18.00 - 19.00 Tygo Hofman, Lourens Huizing
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-4 18.00 - 19.00
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO15-3 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Herman Bats
  • 3b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15
  • 3a
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 0.00 Jos de Vrieze, Harm Norder
  • 3b
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 0.00 Gert-Jan Hoving
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 35+1 20.15 - 0.00 Rogier Schipper
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank 2 (zon) 20.15 - 0.00 Ruben Vervest
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 0.00 Arent Blok, Elio Wachtmeester
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.30 Swawek Andrzejewski
  • 3a
  • 8
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Ruben Nijboer
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Wout Bruinewoud
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO13-2 18.00 - 19.00 Ghasem Ghorbanpour
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO13-3G 18.00 - 19.00 Jesse Heidema, Twan Hulzebos
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO15-2G 19.00 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO15-4G 19.00 - 20.15
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO17-3 19.00 - 20.15 Goos Boers
  • 3b
  • 7
  • -
vv Wildervank MO19-1 19.00 - 20.15 Tom Smit
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO15-1 19.15 - 20.15 Richard Gorter
  • 3a
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 0.00 Erik Strijker
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-2 20.15 - 0.00 Erwin de Vries, Robert Hulzebos
  • 3b
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1JM 18.00 - 19.00 Mariska Bos
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO8-3G 18.00 - 19.00
  • Veld 5a
  • -
vv Wildervank JO10-1 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon, Dennis Balkema
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld4b2
  • -
vv Wildervank JO10-3G 18.00 - 19.00 Alexander Beekhuizen
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Colin Steenge
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Mark Brands
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO13-1JM 18.00 - 19.00 Tygo Hofman, Lourens Huizing
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-4 18.00 - 19.00
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO15-3 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Herman Bats
  • 3b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15
  • 3a
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 0.00 Jos de Vrieze, Harm Norder
  • 3a
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 0.00 Engel Scholtens
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO19-1 20.15 - 21.30 Swawek Andrzejewski
  • Veld 4a
  • 8
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Frank Mellema
  • 3b
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Ruben Nijboer
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Wout Bruinewoud
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO13-2 18.00 - 19.00 Ghasem Ghorbanpour
  • 3b
  • -
vv Wildervank JO13-3G 18.00 - 19.00 Jesse Heidema, Twan Hulzebos
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO15-1 19.00 - 20.15 Richard Gorter
  • 3a
  • -
vv Wildervank JO15-4G 19.00 - 20.15
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO17-3 19.00 - 20.15 Goos Boers
  • 3b
  • 7
  • -
vv Wildervank MO19-1 19.00 - 20.15 Tom Smit
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 0.00 Gert-Jan Hoving
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 35+1 20.15 - 0.00 Rogier Schipper
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank 2 (zon) 20.15 - 0.00 Ruben Vervest
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 0.00 Arent Blok, Elio Wachtmeester
  • 3b
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 0.00 Erik Strijker
  • Veld 4a
  • -
vv Wildervank JO19-2 20.15 - 0.00 Erwin de Vries, Robert Hulzebos
  • 3a
  • 8
  • -
vv Wildervank JO15-2G 20.15 - 20.15 Jeffrey Huizinga
  • 3b
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!