Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 01

Team G P
1 Eext 3 (zon) 1 3
2 SSA DVC Dedemsvaart 6 (zon) 1 3
3 VKW 6 (zon) 1 3
4 Stadskanaal 5 (zon) 1 3
5 M.S.C. 3 (zon) 1 3
6 Bellingwolde 3 (zon) 1 3
7 HSC 4 (zon) 1 3
8 VKW 5 (zon) 1 3
9 Helpman 6 (zon) 1 3
10 Kwiek 7 (zon) 1 3
11 vv Sweel 3 (zon) 1 3
12 Zuidlaarderveen 2 (zon) 1 3
13 Buitenpost 2 (zon) 1 3
14 LAC Frisia 1883 2 (zon) 1 3
15 S.V. Haulerwijk 2 (zon) 1 3
16 ZNC 2 (zo) (zon) 1 3
17 FC Oldemarkt 4 (zon) 1 3
18 Langezwaag 2 (zon) 1 3
19 SSA DVC Dedemsvaart 5 (zon) 1 3
20 Beilen 5 (zon) 1 3
21 Dwingeloo 4 (zon) 1 3
22 Nieuweschoot 3 (zon) 1 3
23 SSA DVC Dedemsvaart 7 (zon) 1 3
24 Engelbert 3 (zon) 1 3
25 FC Fochteloo 2 (zon) 1 3
26 SC Stadspark 6 (zon) 1 3
27 vv Stânfries 2 (zon) 1 3
28 VIOS (O) 2 (zon) 1 3
29 BATO 3 (zon) 1 3
30 Borger 2 zo. (zon) 1 3
31 Gasselternijveen 3 (zon) 1 3
32 IJhorst 3 (zon) 1 3
33 LSC 1890 7 (zon) 1 3
34 Thor 2 (zon) 1 3
35 vv Sneek Wit Zwart 2 (zon) 1 3
36 Zwartemeerse Boys 3 (zon) 1 3
37 Farmsum 4 (zon) 1 3
38 JVV 2 (zon) 1 3
39 SVDB 1 (zon) 1 3
40 IJhorst 2 (zon) 1 3
41 Blauw Rood 3JM (zon) 1 3
42 Groen Geel 5 (zon) 1 3
43 SC Emmeloord 10 (zon) 1 3
44 vv Wildervank 2 (zon) 1 3
45 Heiligerlee 4 (zon) 1 3
46 SC Erica 5 (zon) 1 1
47 Valthermond 4 (zon) 1 1
48 Giethoorn 3 (zon) 1 1
49 SC Emmeloord 8 (zon) 1 1
50 LTC 2 (zon) 1 1
51 TLC 4 (zon) 1 1
52 NEC Delfzijl 2 (zon) 1 1
53 Noordpool-U.F.C. 2 (zon) 1 1
54 Blauwhuis 2 (zon) 0 0
55 Donkerbroek 2 0 0
56 Friesland 3 0 0
57 Friesland 5 (zon) 0 0
58 Gomos 4 0 0
59 Groninger Boys 5 0 0
60 GSAVV Forward 16 0 0
61 ONB 3 0 0
62 Pekelder Boys 3 0 0
63 Siddeburen 3 0 0
64 Gieten 6 (zon) 1 0
65 Zuidwolde 5 (zon) 1 0
66 FC Lewenborg 5 (zon) 1 0
67 FC Oldemarkt 3 (zon) 1 0
68 LSC 1890 8 (zon) 1 0
69 Pekelder Boys 4 (zon) 1 0
70 BNC 2 (zon) 1 0
71 ST HOC/ValtherBoys 7 (zon) 1 0
72 Akkrum 3 (zon) 1 0
73 Akkrum 4 (zon) 1 0
74 Froombosch 2 (zon) 1 0
75 Heiligerlee 3 (zon) 1 0
76 Musselkanaal 5 (zon) 1 0
77 Ruinen 4 (zon) 1 0
78 Tijnje 2 (zon) 1 0
79 Valthermond 5 (zon) 1 0
80 Helpman 4 (zon) 1 0
81 Veelerveen 3 (zon) 1 0
82 Scheerwolde 2 (zon) 1 0
83 DSC'65 2 (zon) 1 0
84 SC Joure 2 (zon) 1 0
85 LEO (Loon) 4 (zon) 1 0
86 SC Emmeloord 9 (zon) 1 0
87 Smilde'94 2 (zon) 1 0
88 USV 3 (zon) 1 0
89 Dwingeloo 3 (zon) 1 0
90 Engelbert 4 (zon) 1 0
91 Harkstede 2 (zon) 1 0
92 ST Zandhuizen/Sport Vereent 2 (zon) 1 0
93 Mamio 3 (zon) 1 0
94 WVV 3 (zon) 1 0
95 ST HOC/ValtherBoys 6 (zon) 1 0
96 Stadskanaal 4 (zon) 1 0
97 Gorredijk 5 (zon) 1 0
98 Oerterp 3 (zon) 1 0
99 Peize 4 (zon) 1 0
100 Pekelder Boys 2 (zon) 1 0
101 Ruinerwold 4 (zon) 1 0
102 Hoogezand 4 (zon) 1 0
103 Wedde 4 (zon) 1 0
104 ST HOC/ValtherBoys 5 (zon) 1 0
105 Buinen 3 (zon) 1 0
106 Rolder Boys 5 (zon) 1 0
107 EHS'85 3 (zon) 1 0
108 Gieterveen 2 (zon) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!