Trainingen - Voetbalvereniging Wildervank

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO10-1JM 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO10-2 18.00 - 19.00 Danny Plantinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-3JM 18.00 - 19.00 Marcel Voorma
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Hut
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO12-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO12-2JM 18.00 - 19.00 Rinus Tienkamp
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO12-3JM 18.00 - 19.00 Nick Seip
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-1 18.00 - 19.00 Rick Mast
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.15 Matthijs Geleynse
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.15 Milan Romp
  • Veld 4b
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Lourens Huizing
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Bennie Hulshof, Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 6
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.30
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.30 Colin Steenge
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.30 Daniël Dijk
  • 3b
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Rene Niemijer, Rob Olijve
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Lucio van der Scheer
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO8-3JM 18.00 - 19.00 Erik Poppen
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Jelmer de Jong, Edwin van Calkar
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Rick Meter
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 Patrick Snijder
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00 Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-4 19.00 - 20.15 Sander Datema, Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO19-1 19.00 - 20.15
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank MO17-1 19.00 - 20.15 Jan Scheeringa, Peter Smook
  • 3b
  • 8
  • -
vv Wildervank 45+2 20.15 - 21.30 Niels Seip
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30 Nick Smit
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank 5 20.15 - 21.30 Kevin van der Veen
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga, Tom Smit
  • Veld 4
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO7-1 18.00 - 19.00 Niels van Velzen
  • Veld 6
  • 7
  • Bij slecht weer word er op veld 3 getraind.
vv Wildervank JO10-1JM 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO10-2 18.00 - 19.00 Danny Plantinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-3JM 18.00 - 19.00 Marcel Voorma
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Hut
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO12-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO12-2JM 18.00 - 19.00 Rinus Tienkamp
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO12-3JM 18.00 - 19.00 Nick Seip
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-1 18.00 - 19.00 Rick Mast
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.15 Matthijs Geleynse
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.15 John Romp
  • Veld 4b
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Lourens Huizing
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Bennie Hulshof, Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 6
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.30 Colin Steenge
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.30 Daniël Dijk
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank VR18+1 20.15 - 21.30 Linda Dost
  • Veld 4
  • 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Rene Niemijer, Rob Olijve
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Lucio van der Scheer
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO8-3JM 18.00 - 19.00 Erik Poppen
  • 3a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Jelmer de Jong, Edwin van Calkar
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Rick Meter
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 Patrick Snijder
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00 Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-4 19.00 - 20.15 Sander Datema, Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO19-1 19.00 - 20.15
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank MO17-1 19.00 - 20.15 Jan Scheeringa, Peter Smook
  • 3b
  • 8
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.15
  • Veld 4b
  • 6
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 21.15
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30 Nick Smit
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank 5 20.15 - 21.30 Kevin van der Veen
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga, Tom Smit
  • Veld 4
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!