Cookie beleid vv Wildervank

De website van vv Wildervank is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO10-1JM 18.00 - 19.00 Danny Plantinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-2 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO10-3JM 18.00 - 19.00 Marcel Voorma
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Hut
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO12-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO12-2JM 18.00 - 19.00 Rinus Tienkamp
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO12-3JM 18.00 - 19.00 Nick Seip
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-1 18.00 - 19.00 Rick Mast
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.15 Matthijs Geleynse
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.15 Milan Romp
  • Veld 4b
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Lourens Huizing
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Bennie Hulshof, Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 6
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.15 Jos de Vrieze, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.30
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.30 Colin Steenge
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.30 Daniël Dijk
  • 3b
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Rene Niemijer, Rob Olijve
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Lucio van der Scheer
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO8-3JM 18.00 - 19.00 Erik Poppen
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Jelmer de Jong, Edwin van Calkar
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Rick Meter
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 Patrick Snijder
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00 Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-4 19.00 - 20.15 Sander Datema, Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO19-1 19.00 - 20.15
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank MO17-1 19.00 - 20.15 Jan Scheeringa, Peter Smook
  • 3b
  • 8
  • -
vv Wildervank 45+2 20.15 - 21.30 Niels Seip
  • Veld 4
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30 Nick Smit
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank 5 20.15 - 21.30 Kevin van der Veen
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga, Tom Smit
  • Veld 4
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO7-1 18.00 - 19.00 Niels van Velzen
  • Veld 6
  • 7
  • Bij slecht weer word er op veld 3 getraind.
vv Wildervank JO10-1JM 18.00 - 19.00 Danny Plantinga
  • Veld 4b
  • -
vv Wildervank JO10-2 18.00 - 19.00 Derk van der Laan
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO10-3JM 18.00 - 19.00 Marcel Voorma
  • Veld 4b
  • 7
  • -
vv Wildervank JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Hut
  • Veld 4a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO11-2JM 18.00 - 19.00 Johan Blom
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank JO12-1JM 18.00 - 19.00 Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO12-2JM 18.00 - 19.00 Rinus Tienkamp
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO12-3JM 18.00 - 19.00 Nick Seip
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO13-1 18.00 - 19.00 Rick Mast
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-1JM 19.00 - 20.15 Matthijs Geleynse
  • 3a
  • 4
  • -
vv Wildervank JO15-2JM 19.00 - 20.15 John Romp
  • Veld 4b
  • 5
  • -
vv Wildervank JO17-1 19.00 - 20.15 Lourens Huizing
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO17-3JM 19.00 - 20.15 Bennie Hulshof, Gerrit van Loon
  • Veld 4a
  • 6
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.15 Jos de Vrieze, Colin Steenge
  • Veld 3
  • 1
  • -
vv Wildervank 1 20.15 - 21.30 Colin Steenge
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank 2 20.15 - 21.30 Daniël Dijk
  • 3b
  • 2
  • -
vv Wildervank VR18+1 20.15 - 21.30 Linda Dost
  • Veld 4
  • 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
vv Wildervank JO8-1 18.00 - 19.00 Rene Niemijer, Rob Olijve
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank JO8-2 18.00 - 19.00 Lucio van der Scheer
  • 3b
  • 3
  • -
vv Wildervank JO8-3JM 18.00 - 19.00 Erik Poppen
  • 3a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO9-1 18.00 - 19.00 Jelmer de Jong, Edwin van Calkar
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-2JM 18.00 - 19.00 Rick Meter
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO9-3JM 18.00 - 19.00 Patrick Snijder
  • 3a
  • 5
  • -
vv Wildervank JO13-2JM 18.00 - 19.00 Jeffrey Huizinga
  • Veld 4b
  • 1
  • -
vv Wildervank JO15-3JM 18.00 - 19.00 Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-2 19.00 - 20.15 Geert Keizer
  • Veld 4b
  • 2
  • -
vv Wildervank JO17-4 19.00 - 20.15 Sander Datema, Stefan Bunt
  • Veld 4a
  • 3
  • -
vv Wildervank JO19-1 19.00 - 20.15
  • 3a
  • 1
  • -
vv Wildervank MO17-1 19.00 - 20.15 Jan Scheeringa, Peter Smook
  • 3b
  • 8
  • -
vv Wildervank 45+1 20.15 - 21.15
  • Veld 4b
  • 6
  • -
vv Wildervank 3 20.15 - 21.15
  • Veld 4
  • 5
  • -
vv Wildervank 4 20.15 - 21.30 Nick Smit
  • Veld 4
  • 7
  • -
vv Wildervank 5 20.15 - 21.30 Kevin van der Veen
  • 3b
  • 4
  • -
vv Wildervank VR1 20.15 - 21.30 Arent Kruizinga, Tom Smit
  • Veld 4
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!